Bayilik Anlaşması
 
Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
Üye Girişi
 
Kargo Bedava

50.00 TL  ÜZERİ  ALIŞVERİŞLERİNİZDE GEÇERLİDİR.

 
Tele Sipariş
 
Kapıda Ödeme

 

3D Secure Nedir?

Kendi belirleyeceğiniz şifre ve kişisel mesaj ile kart bilgilerinizin korunması

 

Şifreniz sizin tarafınızdan belirlendiği için daha güvenli alışveriş olanağı

 

Güvenli Alışveriş Platformu'na kolay kayıt olanağı

 

İnternet üzerinden güvenli bir alışveriş yapmak istiyorsanız, Güvenli Alışveriş Platformu'na bir kez kayıt olmanız yeterli! Kaydınız gerçekleştikten sonra, alışveriş yaparken ödeme sırasında sizden daha önce oluşturduğunuz şifreniz istenecektir. Şifrenizi gireceğiniz ekranda "MasterCard SecureCode"/ "Verified By Visa" logolarını göreceksiniz.

Ayrıca daha önce belirlemiş olduğunuz Kişisel Mesajınız da bu ekranda görüntülenecek.

Şifrenizi girdiğinizde ise banka tarafından kimliğiniz doğrulanarak işlemin sizin tarafınızdan yapıldığı onaylanacaktır.


SSL şifreleme teknolojisinin yanında, GENPA tarafından geliştirilen ve internette ticaret güvenliği konusunda en yüksek seviyeli algoritmaların kullanıldığı özel sistemler de site güvenliğimizi pekiştirmektedir. Ayrıca alışverişiniz sırasında bize ulaşan bilgileriniz, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat doğrultusunda kullanılır.

Genpatech.com dan yapacağı alışveriş işlemleri sırasında, 3-D Secure sistemi sayesinde, sadece kredi kartı sahibinin belirlediği özel şifresi sayesinde, kredi kartlarının yetkisiz kişilerce kullanılması engellenmiş olmaktadır. Güvenli Alışveriş Platformu, İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeler için daha güvenli alışveriş olanağı sağlayan ve MasterCard/Visa tarafından desteklenen ve onaylanan bir hizmettir.

Bu hizmete dahil olan sanal mağazalarda, kartınızın sizin dışınızda kişiler tarafından kötü niyetli kullanılmasını önlemek için özel doğrulama yoluyla sistemin güvenliği sağlanmaktadır.

Güvenli Alışveriş Platformu'nun size sunduğu avantajlar;